PRZYGODA W ZOO
Czy wiesz gdzie w naturze żyją zwierzęta? Co lubią jeść? Albo jakie wydają dźwięki? Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, witaj w naszym ZOO – miejscu pełnym odkryć, zabawy i nauki!
Zwycięzcy nagrody za Najlepsze Treści dla Dzieci 2013 prezentują jedyną w swoim rodzaju przygodę, której nie możesz przegapić.
Graj w 16 kolorowych gier i poznaj fakty z życia 15 zwierząt. Dołącz do naszej dzikiej rodziny już dziś!
Tytuł aplikacji: Przygoda w Zoo
Deweloper: Robimy Gry Game Studio
Facebook: www.facebook.com/RobimyGryStudio
Web: www.robimygry.pl
Kontakt: marketing@robimygry.pl

Trailer:
PL: https://www.youtube.com/watch?v=qpC8Rw0cjbM
EN: https://www.youtube.com/watch?v=NI9-e29ZSGs

O aplikacji:

Przygoda w Zoo jest edukacyjną i zabawną aplikacją dla dzieci, stworzoną przez rodziców pod czujnym okiem pedagoga wczesnej edukacji. Pozwala każdemu dziecku wybrać swojego przewodnika, chłopca lub dziewczynkę, i zanurzyć się w świecie dzikich zwierząt z całego świata w tym wirtualnym zoo.

Wszystkie 16 gier jest zróżnicowanych i wewnętrznie zmiennych, dzięki czemu można w nie grać raz za razem. Dodatkowo jest tu 15 edukacyjnych ekranów poświęconych zwierzętom, zawierających ciekawostki, dźwięki i mapy. Niektóre informacje mogą być zaskoczeniem nawet dla rodziców.

Przygoda w Zoo jest pierwszą z serii aplikacji Moja Dzika Rodzina, które planujemy wydać. Chcemy uczyć dzieci, że wszystkie żywe stworzenia stanowią jedną, wielką rodzinę, i pokazać im jak niesamowite może byc odkrywanie różnorodności naszego świata.

Cechy:

✓ Kolorowe ilustracje i animacje
✓ W pełni udźwiękowiona przez profesjonalnych aktorów
✓ 16 aktywnych gier, do których można wciąż wracać
✓ 15 ekranów zwierząt, zawierających dźwięki, mapy i opisy
✓ Wygodna nawigacja - przechodź do ulubionych gier prosto z ekranu wyboru
✓ Polska i angielska wersja językowa
✓ Zaprojektowana, stworzona i wspierana przez rodziców pod czujnym okiem pedagoga

O Robimy Gry Game Studio:

Jesteśmy niezależnym zespołem deweloperskim, z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu gier i aplikacji edukacyjnych dla różnych wydawców. Jeden z naszych projektów - www.grydladzieci.edu.pl, strona wypełniona edukacyjnymi grami dla dzieci, otrzymała nagrodę na najlepsze treści dla dzieci 2013. Naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości gier edukacyjnych, łączących naukę z zabawą.

Materiały promocyjne:


Copyright © ROBIMY GRY SP. Z O. O.